GebiedIndicatorEenheid2010201120122013201420152016201720182019
NederlandWoninginbrakenaantal
DeventerWoninginbrakenaantal582524539630661335485371341230
BinnenstadWoninginbrakenaantal63484847722333284126
De HovenWoninginbrakenaantal261281333412601
ZandweerdWoninginbrakenaantal49536254824164533023
VoorstadWoninginbrakenaantal1189277113984170634048
Borgele en PlatvoetWoninginbrakenaantal34304044391829231214
KeizerslandenWoninginbrakenaantal96817282785169604234
Rivierenwijk en BergweideWoninginbrakenaantal41475176543726319217
Colmschate-NoordWoninginbrakenaantal231437341818161193
Colmschate-VijfhoekWoninginbrakenaantal2432222844192061613
Colmschate-ZuidWoninginbrakenaantal31403730513346341824
DiepenveenWoninginbrakenaantal3118121822152819115
SchalkhaarWoninginbrakenaantal25152043311444211510
OkkenbroekWoninginbrakenaantal1151101200
LetteleWoninginbrakenaantal28108437562
BathmenWoninginbrakenaantal153336373316189910
Woninginbraken
WoningcriminaliteitOnder woningcriminaliteit verstaan we bij de politie geregistreerde inbraken en pogingen tot inbraak in/uit woningen en daarnaast in/uit garages, schuren, (kelder)boxen en tuinhuisjes. De woningcriminaliteit is in 2018 fors (en weer) gedaald tot 230, 111 minder dan een jaar eerder. 
bron: Politie