GebiedIndicatorEenheid20102011201220132014201520162017201820192020
NederlandWoninginbrakenaantal
DeventerWoninginbrakenaantal582524539630661335485371341230221
BinnenstadWoninginbrakenaantal6348484772233328412618
De HovenWoninginbrakenaantal2612813334126016
ZandweerdWoninginbrakenaantal4953625482416453302327
VoorstadWoninginbrakenaantal118927711398417063404828
Borgele en PlatvoetWoninginbrakenaantal3430404439182923121415
KeizerslandenWoninginbrakenaantal9681728278516960423431
Rivierenwijk en BergweideWoninginbrakenaantal4147517654372631921746
Colmschate-NoordWoninginbrakenaantal2314373418181611934
Colmschate-VijfhoekWoninginbrakenaantal24322228441920616138
Colmschate-ZuidWoninginbrakenaantal314037305133463418245
DiepenveenWoninginbrakenaantal31181218221528191157
SchalkhaarWoninginbrakenaantal2515204331144421151013
OkkenbroekWoninginbrakenaantal11511012000
LetteleWoninginbrakenaantal281084375623
BathmenWoninginbrakenaantal15333637331618991010
Woninginbraken
WoningcriminaliteitOnder woningcriminaliteit verstaan we bij de politie geregistreerde inbraken en pogingen tot inbraak in/uit woningen en daarnaast in/uit garages, schuren, (kelder)boxen en tuinhuisjes. De woningcriminaliteit is in 2020 weer gedaald tot 221, 9 minder dan een jaar eerder. 
bron: Politie