GebiedIndicatorEenheid20052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
OkkenbroekJongeren (percentage)percentage23,324,523,023,322,624,424,425,325,226,625,826,025,925,224,423,423,5
OkkenbroekPotentiƫle beroepsbevolking (percentage)percentage57,356,155,152,753,052,955,356,357,056,157,855,655,356,558,359,260,6
OkkenbroekOuderen (percentage)percentage19,519,321,924,024,422,720,318,417,817,416,318,318,818,317,317,415,9
OkkenbroekInwoneraantalaantal262269283283287291291304314305306311313301295299302
OkkenbroekPersonen met niet-westerse afkomst (percentage)percentage0,40,00,40,00,00,00,00,00,30,00,00,60,30,70,71,00,7
OkkenbroekPersonen van Turkse afkomst (aandeel)percentage0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,60,00,30,00,00,0
OkkenbroekEenoudergezinnen (aandeel)percentage10,18,85,96,84,33,34,14,04,06,37,23,95,47,17,87,04,7
OkkenbroekHuishoudens met kind(eren)percentage39,441,232,834,734,234,435,238,440,540,541,640,238,538,635,936,737,0
OkkenbroekHuishoudens zonder kind(eren)percentage60,658,867,265,365,865,664,861,659,559,558,459,861,561,464,163,363,0
OkkenbroekHuishoudensaantal99102119118117122122125126126125127130127128128127
Okkenbroek1 en 2 persoonshuishoudenspercentage66,164,166,463,960,857,959,560,859,164,664,668,866,464,6
Okkenbroek3 of meerpersoonshuishoudens (aandeel)percentage33,935,933,636,139,242,140,539,240,935,435,431,333,635,4
OkkenbroekVertrekbewegingen (percentage)percentage7,66,05,39,07,24,48,112,610,510,48,79,117,18,1
OkkenbroekHuurwoningen (percentage)percentage31,631,830,730,630,329,531,728,428,530,426,4
OkkenbroekKoopwoningen (percentage)percentage66,266,766,966,169,769,766,768,770,069,670,4
OkkenbroekGemiddelde WOZ waardebedrag320.200298.000306.700302.000292.500275.100272.700262.000246.100258.700258.100272.800288.400
OkkenbroekRapportcijfer eigen woningrapport8,08,28,28,48,2
OkkenbroekRapportcijfer woonomgevingrapport8,18,18,18,18,0
OkkenbroekVerloederingrapport1,81,41,71,3
OkkenbroekSociale overlast (kengetal)rapport0,6
OkkenbroekEvaluatie buurtrapport8,58,58,2
OkkenbroekOnveiligheidsgevoel in de buurt (percentage)percentage5,112,214,08,0
OkkenbroekGeweldsdelictenaantal16327211100
OkkenbroekWoninginbrakenaantal11511012000
OkkenbroekBekladding van muren of gebouwenpercentage0,00,00,00,4
OkkenbroekSociale cohesie (score)rapport7,27,97,97,97,9
OkkenbroekAantal WWB uitkeringen (per 1000 huishoudens)aantal0000838077074
OkkenbroekParticipatie sportpercentage58,656,054,063,560,0
OkkenbroekParticipatie vrijwilligerswerkpercentage61,356,067,068,468,6
OkkenbroekParticipatie uitgaanpercentage80,879,087,086,892,0
OkkenbroekGehechtheid aan de buurtpercentage81,382,580,079,875,0
OkkenbroekLidmaatschap bibliotheek (percentage)percentage24,026,442,837,828,928,533,028,024,825,629,724,821,0
OkkenbroekGemiddeld besteedbaar inkomen huishoudenbedrag32.20031.90036.30040.90037.40032.60032.30034.10032.20034.70038.00037.60039.90040.600
OkkenbroekHuishoudens met laag inkomen (percentage)percentage14,328,623,123,123,123,115,416,716,720,320,015,5
OkkenbroekBedrijfsvestigingenaantal99101192022212123223134343736
OkkenbroekWerkzame personenaantal16171719163129272746445660686870
OkkenbroekWerkzoekendenaantal614232336810101001010
OkkenbroekWerkzoekenden (aandeel)percentage4,00,72,61,32,01,31,91,83,44,75,65,85,80,05,85,6
OkkenbroekLangdurig werkzoekenden (aandeel)percentage0,00,075,050,00,050,00,00,00,00,00,00,00,0
OkkenbroekDoorstroming basisonderwijs - lager niveaupercentage80,0100,050,00,050,050,033,350,016,7
OkkenbroekDoorstroming basisonderwijs - hoger niveaupercentage20,00,050,0100,050,050,066,750,083,3
OkkenbroekWerkzoekenden met laag opleidingsniveaupercentage0,00,00,0
OkkenbroekUitkeringen arbeidsongeschiktheid (per 1000 huishoudens)aantal1547480838380777774
OkkenbroekBeleving rommel op straatpercentage5,810,39,031,0
OkkenbroekBeleving stankoverlast bedrijvenpercentage10,310,817,06,0
OkkenbroekPersonenwagens per huishoudenaantal1,21,11,11,21,21,21,21,31,31,41,41,41,31,31,4
OkkenbroekBeleving stankoverlast verkeerpercentage16,15,37,02,0
OkkenbroekBeleving geluidsoverlast verkeerpercentage8,57,95,05,0
OkkenbroekGeboortenaantal5262744645135120
OkkenbroekOverledenenaantal1204361441122322
OkkenbroekLeerlingen speciaal onderwijsaantal1000001210100122
OkkenbroekBasisschoolleerlingenaantal272021252525202629333735393429
OkkenbroekLeerlingen Etty Hillesumaantal5100001211122202
OkkenbroekWoningen (aantal)aantal102102111117117126126126126124125126131130131132131
OkkenbroekMisdrijven aantal881312711768861
OkkenbroekOnttrekkingen woningenaantal0000000100000
OkkenbroekToevoegingen woningenaantal0900000260010
OkkenbroekGasverbruik totaalaantal0,40,30,30,30,30,30,30,3
OkkenbroekVerbruik electriciteit totaalaantal0,80,80,90,90,80,90,80,8
OkkenbroekCO2-uitstoot totaalaantal1,21,11,11,11,11,11,11,0
OkkenbroekWoningbezettingaantal2,452,312,312,412,492,462,452,472,412,322,252,27
OkkenbroekGasverbruik particulierenaantal2.0612.0832.0411.9791.8931.8661.8151.7341.7511.691
OkkenbroekVerbruik electriciteit particulierenaantal4.2474.0314.0874.0944.0294.1373.8593.4273.5243.327
OkkenbroekCO2-uitstoot particulierenton6.1746.0856.0445.9385.7475.6795.4385.0455.1644.941
OkkenbroekParkeeroverlastpercentage32
OkkenbroekRapportcijfer openbare ruimteaantal7,17,47,3
Okkenbroek
Okkenbroek is een klein dorpje in het uiterste noordoosten van de gemeente Deventer. Opvallend is de uitzonderlijke staat van de in 1904 boven op een kunstmatige bult gebouwde hallenkerk. Verder is er één school en het Naoberhuus (dorpshuis). In dit huis hebben de wijkwinkel van de gemeente en de bibliotheek, pedicure en een kapper een onderkomen gevonden. Ook heeft het dorp een eigen dorpshuis (ons centrum) met een horecagelegenheid en sportvoorzieningen, gerund door het dorp zelf.